Jak słuchać?

Aby słuchać naszego radia wymagany jest przynajmniej jeden z trzech odtwarzaczy umożliwiający odtwarzanie strumienia shoutcast (mp3), tj. Winamp, Windows Media Player lub Real Player.

Jeśli chcesz uruchomić nasze radio wystarczy kliknąć na jedną z ikon danego odtwarzacza umieszczonych po prawej strony naszego bloga w ramce „Play”.

Alternatywnym sposobem słuchania naszego radia jest włączenie odtwarzacza, który znajduje się na górze głównej (Home) strony po prawej.

Jeśli zaś masz problem z połączeniem z radiem, może to oznaczać iż aktualnie na serwerze nadawana jest audycja Audio + Video. Poznać to można po komunikacie w odtwarzaczu typu: „[ICY 200 OK] http://83.238.186.110:8000/” lub wystarczy sprawdzić aktualny nadawany sygnał w ramce „Play” jeśli jest to „AUDIO” oznacza to, że nadawany jest zwykły sygnał MP3, jeżeli zaś „AUDIO + VIDEO – Special Video Broadcast” oznacza to, że nadawana jest audycja z kamerą, czyli należy pobrać playliste z ramki po prawej stronie: „AUDIO + VIDEO – Winamp @ Only Special Broadcast„.

Ostatnim sposobem na słuchanie naszego radia jest poprostu uruchomienie adresu: http://83.238.186.110:8000/ w każdym innym odtwarzaczu obsługującym shoutcast mp3.

Wyskakujący bład podczas gdy na playliście naszego odtwarzacza mamy link obsługujący tylko mp3:

P.S – Gdy na serwerze nadawany jest sygnał Audio + Video (AV) to player na stronie nie działa w ogóle!