https://www.facebook.com/events/489674411539116/

Rezonans wraca po wakacyjnej przerwie!

Sezon muzycznych festiwali i outdorowych imprez za nami.
Pora przypomnieć Wam o sobie i zachęcić do powrotu w ukochane mury sopockiego Sfinks700! Zgodnie z czerwcowymi zapowiedziami – nie zwalniamy tempa!
Podczas IV listopadowej edycji Rezonansu, pragnę Wam przybliżyć dwie niesamowite, muzyczne osobowości, które z pewnością oczarują Was ciekawymi brzmieniami i sprawią, że to będzie naprawdę wyjątkowy wieczór.

Kessell – to, że Valentin jest naszym kolejnym gościem nie jest chyba dla nikogo wielkim zaskoczeniem! Jeden z założycieli Pole Group, wraz z Tensalofficial (gościem naszej poprzedniej edycji) tworzy kolektyw Exium. Jego solowe produkcje w ramach labelu Granulart Recordings przemawiają same za siebie.

Thomas Hessler – zachwycił mnie swoimi setami! Reprezentant nowego pokolenia ambitnych artystów grających mocne, ciekawe brzmienia. Rezydent legendarnego klubu BASSIANI. Autor wielu ciekawych produkcji, które gorąco Wam polecam . Thomas to zdecydowanie jedna z najciekawszych postaci, jakie miałem przyjemność dla Was zaprosić.
Zapamiętajcie go, bo jeszcze będzie o nim głośno!

Wspaniały aperitif do występu naszych specjalnych gości zapewni mój ulubiony Poznański kolektyw PLEBS – grzechem byłoby ich nie zapraszać!

Fontanna to jak zwykle przyjaciele i rezydenci naszego cyklu! Repulse & Berger, John Waiter i przeurocza Trixie to gwarancja tego że na sfinksowej Fontannie też nie zabraknie różnorodności i ciekawych brzmień!
Wierzę, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie!

Ceny biletów:
– Normalny 30zł
– Studenci 20 zł

dostępne tylko na “wejściu”

Pawel Kosk / Rezonans

!Stay TUNED!

• Info:
☞ http://sfinks700.com/

S.F.I.N.K.S. 700
Aleja Franciszka Mamuszki 1
81-718 Sopot

Wstęp od 21 lat
*z wyłączeniem studentó

Bartłomiej Turek

Zobacz Wszystkie Posty

RADIO ONLINE PLAYER